מאמרים

איך מגישים תביעה על נזקי מים בדירה

נזקי מים בדירה יכולים להיות אסון גדול להתמודד איתו, במיוחד אם הנזק אינו מכוסה בביטוח. הגשת תביעה בגין נזקי מים בדירה יכולה להיות משימה לא פשוטה אם אינכם יודעים מה לעשות.

במאמר זה נבדוק איך מגישים תביעה על נזקי מים בדירה ואילו צעדים עליכם לנקוט בעת הגשת תביעה בגין נזקי מים בדירה, על מנת שתוכלו לקבל את הפיצוי המגיע לכם.

איך מגישים תביעה על נזקי מים בדירה

נזקי מים החלו לצוץ בדירה שלכם ואתם רוצים לטפל בהם. הצעד הראשון הוא ליצור קשר עם חברת הביטוח בה אתם מבוטחים בביטוח הדירה.

חברת הביטוח תשלח בעלי מקצוע מטעמה על מנת לעשות בדיקה קפדנית של אופי הנזק ומציאת מקור התקלה והנזק שנעשה, זאת כדי לגלות הם הפוליסה אליה אתם משוייכים מחייבת את חברת הביטוח לשלם עבורו.

במידה ואתם מחליטים לעשות פעולת תיקון ללא ידיעה או הסכמת חברת הביטוח, אתם מסתכנים בכך שהעלמתם ראיות ובתמורה חבאת הביטוח יכולה להחליט שלא מגיע לכם פיצוי כספי.

לאחר שמתקבלת תשובה מחברת הביטוח, ניתן לבחור באחת משתי דרכים: תיקון מטעם חברת הביטוח או תיקון פרטי.

תיקון מטעם חברת הביטוח

נזק שנגרם כתוצאה ממים הוא אחד מהגורמים המרכזיים לפגיעה ברכוש או במבנים הן פרטיים והן עסקיים.

כדי לחסוך את העיסוק של תביעות אלו, חברות ביטוח מעסיקות חברות קבלניות שמטפלות עבורן בנזקי המים אשר מופיעים בפוליסת הביטוח של הלקוחות.

מסלול זה מאפשר למבוטח להתקשר לחברת הביטוח בלבד והיא דואגת עבור כל תהליך התיקון, מהזמנת בעלי המקצוע, הבדיקות, התיקונים והסדרת תשלום מולם.

כל זאת, בלי צורך לערב את הלקוח, חוץ משעות הזמינות שלו להיות במקום בזמן הבדיקות והתיקונים הדרושים.

תיקון פרטי

במידה ואנו רוצים להזמין תיקון פרטי ושחברת הביטוח תכסה את ההוצאות, אנו צריכים לדווח לחברת הביטוח על הנזק.

חברת הביטוח תשלח בעלי מקצוע מטעמה על מנת לבצע בדיקה קפדנית של נזק המים ובעל המקצוע בשטח יקבע את הוצאות תיקון הנזק.

המשרד של ‘אמיתי סביון משרד עורכי דין’ הינו משרד המתמחה בתחומים מגוונים בו תוכלו לקבל סיוע משפטי של עו”ד לנזקי מים

אנו מעניקים ללקוחותינו יעוץ משפטי, הכוונה מקצועית וטיפול יסודי בענייניהם, תוך ליווי באופן אישי, מהפגישה הראשונה ועד להשגת התוצאה המיוחלת.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים על סיוע משפטי של עו”ד לנזקי מים?

מוזמנים להשאיר לנו פרטים וניצור אתכם קשר לייעוץ משפטי ללא התחייבות.

שאלות ותשובות

כן, מומלץ להגיש תביעה בגין נזקי המים שנגרמו בדירתך. לשם כך, מומלץ לפנות לעורך דין המתמחה בעינייני נזקי מים שיוכל לסייע לך משפטית בהגשת התביעה וייצוגך מול חברת הביטוח.

כן, במקרה של נזקי מים כתוצאה מרשלנות של הדייר שמעליך, ניתן לקבל סיוע משפטי מעורך דין המתמחה בנושא נזקי מים. הוא יוכל לייעץ לך ולייצג אותך בתביעה נגד הדייר האחראי לנזקים.

מומלץ מאוד להיעזר בעורך דין המתמחה בנושא נזקי מים על מנת להגיש תביעה ולקבל פיצוי הולם עבור הנזקים. עורך דין בתחום ידע לנהל את התביעה מול חברת הביטוח באופן מקצועי.

התנאים העיקריים הם הוכחת קיומם של נזקי המים, הוכחת הקשר הסיבתי בין מקור נזק המים לבין הנזק שנגרם, והוכחת האחריות של הגורם לנזקי המים. עורך דין לנזקי מים יכול לסייע באיסוף הראיות ובניהול המשא ומתן עם חברת הביטוח.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button