תחומי עיסוק

תביעות ביטוח

אמיתי סביון, משרד עורכי דין, זכה למוניטין בתחום הביטוח והנזיקין. המשרד, שהוקם בשנת 2012, עוסק במגוון רחב של תחומים כולל נזקי גוף, רכוש אלמנטרי, דירות, עסקים, בריאות וחיים. אנו נחושים לספק ללקוחותינו שירות גבוה, מקצועי ואמין בכל שלב של תהליך התביעה.

עורך הדין אמיתי סביון המייסד של המשרד, צבר ניסיון וידע מרשים במהלך השנים שבהן הוא נמצא בקרבה המקצועית לעולם הביטוח. יכולתו להבין את המורכבות המשפטית של עולם הביטוח  ולהפיק תובנות מעשיות יעילות הפכה אותו למומחה מוכר בתחום.

אצלנו, כל לקוח מקבל ייחודיות ותשומת לב אישית. הניסיון שלנו מאפשר לנו להבין את הצרכים של הלקוח, להציע ייעוץ משפטי מעמיק, ולהכוון אתכם לאופציה המשפטית הנכונה. אנחנו במשרד אמיתי סביון תמיד מחויבים לתת לכם את התמיכה המשפטית שאתם זקוקים לה, מהשלב הראשוני ועד להשגת התוצאה המיוחלת.

תחום תביעות הביטוח הוא תחום מורכב וטכני, הדורש מיומנויות משפטיות מתקדמות והבנה מעמיקה של החוקים והתקנות הרלוונטיים. בתחום זה, עו”ד אמיתי סביון וצוותו המיומן מספקים שירותי ייעוץ משפטי מתקדמים וייעוץ בנושאי ביטוח רחבים.

תביעות הביטוח יכולות להיות מגוונות, כוללות תביעות כגון תביעות ביטוח חוזיות, תביעות לפיצויים על נזקים ותאונות, תביעות לפיצויים בגין מחלות, תביעות על יתרות ביטוח לאומי ועוד. בכל תובענה כזו, עו”ד אמיתי סביון מסייע בהבנת הדרישות המשפטיות המוטלות על הצדדים, בכתיבת תביעה מדויקת ומקצועית, ובייצוג וליטיגציה בבתי המשפט.

בתהליך התביעה ביטוחית, עו”ד אמיתי סביון מתמודד עם קבלת הוכחות, ניתוח תנאי הביטוח, הבנת כל סוגיות חוזי הביטוח, וביצועו של ההליך המשפטי בפועל. עו”ד סביון נוכח לצידכם בכל שלב ומשפטי התהליך, עוזר בהבנת התהליך המשפטי והחוקי ומבצע את הצעדים הנדרשים כדי להבטיח את קבלת הפיצוי.

עם ניסיון רב ותחזוקת מקצועיות גבוהה, עו”ד אמיתי סביון הוא בחירה בטוחה בתחום תביעות הביטוח.
אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם המשרד כדי לקבל ייעוץ מקצועי ולקבוע פגישה אישית עם צוות המומחים שלנו.

למידע נוסף

תחומי עיסוק נוספים

נזקי רכוש

נזקי רכוש: תביעת נזקי רכוש אם נגרם נזק כלשהו לרכוש שלכם על ידי גורם שלישי, יתכן ותרצו לשקול להגיש תביעת נזקי רכוש. על

קרא עוד »

תביעות רכב

תביעות רכב ותעבורה: עו”ד לניהול תביעה בתחום רכב ותעבורה בזכות המקצועיות שהצטברה במשך למעלה מעשור, משרד עו”ד אמיתי סביון מספק שירותי משפט מעולים

קרא עוד »

תיקי חבויות

תיק חבויות – מה זה ואיך זה עובד? ביטוח חבויות הוא תחום משפטי מרכזי במערכת הביטוח. הוא מעניק הגנה משפטית למבוטחים במקרה של

קרא עוד »
  Call Now Button