מאמרים

תביעות אובדן כושר עבודה בת”א

נפגעתם בתאונה או סובלים ממחלה ולא יכולים לעבוד?

אדם עובד הנפגע מתאונת דרכים, פציעה או מחלה המונעים ממנו לעבוד, יכול לבדוק את האפשרות להגיש תביעת אובדן כושר עבודה על סמך הביטוח שיש לו בתור שכיר. התהליך מתבצע לאחר ביקור אצל רופא תעסוקתי המספק חוות דעת בנוגע למצב הבריאותי של התובע. בכל הנוגע לתביעות אובדן כושר עבודה בת”א, תוכלו לקבל סיוע משפטי ומקצועי דרך האתר ולקדם את תהליך המשפטי שלכם במטרה להגיע למקסימום הפיצויים הרלוונטיים למקרה שלכם. במידה וכבר הוגדרתם כעובדים שאיבדו את כושר עבודתם, בין אם זה לצמיתות ובין אם זה זמני, יתכן ותהליך התביעה יהיה מהיר יותר.

ירידה בהכנסה באובדן כושר עבודה

פגיעה בהכנסה החודשית שלכם יכולה להביא ליצירת חובות ופגיעה ביכולת הכלכלית שלכם. פגיעה פיזית עקב תאונה או פציעה או עקב מחלה, יכולה להביא לאובדן הכנסה משמעותי במידה ואתם לא מסוגלים לעבוד. כמעט לכל אדם יש התחייבויות כספיות מסוימות של שכירות, ארנונה, משכנתא ותשלומים חודשיים אחרים. כאשר ישנה פגיעה בהכנסה החודשית עקב אי יכולת לעבוד, זה הזמן להגיש תביעה לקבלת פיצוי מחברת הביטוח. חברות הביטוח אינן מהססות לשלם אובדן כושר עבודה כל כך מהר וזו הסיבה שברוב המקרים פונים לעורך דין לצורך קידום התהליך הבירוקרטי מול חברת הביטוח.

ייעוץ משפטי לאובדן כושר עבודה

קרן הפנסיה שלכם או כל קרן אחרת המופרשת מהמשכורת שלכם צריכה לכלול ביטוח אובדן כושר עבודה. עם זאת, ישנם סעיפים בלא מעט פוליסות ביטוח אובדן כושר עבודה של חברות הביטוח, המגבילים את האפשרות לקבל כספים הנוגעים לתביעות אובדן כושר עבודה. אם כן, כאשר אתם מגיעים להגשת תביעות אובדן כושר עבודה בת”א, מומלץ לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין בכדי שתוכלו להתמודד טוב יותר עם התהליך הבירוקרטי מול חברות הביטוח.

תביעות אובדן כושר עבודה בת”א

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מקצועי בנוגע לתביעות אובדן כושר עבודה בת”א, צרו קשר עם משרד עורכי דין אמיתי סביון המתמחה באובדן כושר עבודה ובניסוח כתבי תביעות לחברות הביטוח במקרים של אובדן כושר עבודה. עורכי הדין של המשרד יסייעו לכם בהגשת כתב התביעה ואיסוף כל המסמכים הרלוונטיים לפגיעה שלכם כולל מסמכים רפואיים ועדויות במקרה הצורך.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button