מאמרים

תביעה בגין נזקי שריפה בדירה

לנוחותכם, מצורף קטע אודיו להאזנה. תהנו!

 
 

הדירה שלכם נפגעה משריפה? מעוניינים להגיש תביעה?

שריפה יכולה לגרום לנזקים פיזיים ונזקים לרכוש ולהביא לכך שלא תוכלו לגור בביתכם לתקופה ארוכה. בכדי להתמודד עם הקושי הכלכלי של שריפה בבית, מומלץ להגיש תביעה בגין נזקי שריפה בדירה. התביעה יכולה להיות מוגשת לחברת הביטוח המבטחת את הדירה שלכם או לחברה אשר ייצרה את המוצר הגרם לשריפה. חשוב אם כן להזמין את חוקרי מכבי האש כמה שיותר מהר על מנת לזהות את הסיבה לשריפה. בדיקה וחקירה יסודית של אנשי מקצוע תאפשר לכם לקבל תשובה מהירה על הסיבות לשריפה ובאמצעות הדו”ח של הרשות לכבאות אש והצלה תוכלו לקדם את התביעה שלכם.

ניסוח תביעת פיצויים על שריפה

הגשה של תביעת פיצויים על שריפה דורשת ניסוח נכון ומדויק ואיסוף כל המסמכים הרלוונטיים למקרה שלכם. מומלץ לעשות זאת בליווי של עורך דין המתמחה בדיני נזיקין במטרה להביא לקידום תהליך התביעה שלכם כמה שיותר מהר. את כתב התביעה אפשר לשלוח לחברת הביטוח ישירות כחלק מהדרישה שלכם לפיצויים ולהגיש כתב תביעה נוסף לבית המשפט במידה וחברת הביטוח לא מאשרת לכם את התביעה. חשוב לדעת שחברות הביטוח לא מהססות לשלם את הסכומים שהמבוטחים מבקשים ולכן האופציה הנותרת היא להגיש כתב תביעה לבית המשפט.

היתרון בעורך דין נזקי שריפה

כאשר אתם פונים לשירותי עורך דין נזקי שריפה, אתם יודעים שלא תפספסו שום פרט חשוב בתביעה שלכם ותדעו לשים דגש על הדברים העיקריים בתהליך התביעה. בנוסף לכך, עורך הדין יסייע לכם באיסוף כל המידע, העדויות והמסמכים הרלוונטיים להגשה יחד עם כתב התביעה. בין אם זו תביעה כנגד חברת ביטוח ובין אם זו תביעה כנגד חברה המייצרת את המוצר החשמלי שגרם לשריפה, מומלץ שיהיה לכם ליווי וייעוץ של עורך דין מנוסה מכיוון שעורך הדין יוכל לכוון אתכם בצורה הנכונה ביותר בתהליך התביעה.

תביעה בגין נזקי שריפה בדירה

לקבלת פרטים נוספים על הגשת תביעה בגין נזקי שריפה בדירה, צרו קשר עם משרד עורכי דין אמיתי סביון המביא איתו מעל ל-11 שנים ניסיון בליווי לקוחות בתהליכי תביעה לאחר שריפה. צוות המשרד כולל 6 עורכי דין מהשורה הראשונה בתחום אשר יסייעו לכם למקסם את התביעה מול כל גורם רלוונטי.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button