מאמרים

עורך דין נזקי רכוש לרכב

הרכב שלכם נפגע מתאונה? צריכים להגיש תביעה?

הגשה של תביעה לאחר תאונה ברכב שלכם יכולה להתבצע מול חברת הביטוח של הנהג הפוגע או של תביעה כנגד הנהג עצמו. עם זאת, חברות ביטוחי הרכב אינם מקלים על מגישי התביעות ונהגים פוגעים מושכים את תהליך התביעה ומנסים להימנע מתשלום לצד הנפגע. זו הסיבה שמומלץ כיום לפנות לעורך דין נזקי רכוש לרכב בכדי למקסם את תהליך התביעה שלכם ולעשות זאת בדרך נכונה ועם תוכנית מסודרת מראש לכל הפעולות הבאות שלכם. חברות הביטוח ברוב המקרים ינסו להתחמק מהתשלום או להוריד אותו לסכום הנמוך ביותר שהם יכולים. ייצוג משפטי במקרה זה יכול לסייע לכם להתמודד טוב יותר מול חברות הביטוח.

איך קובעים נזקי רכוש לרכב?

קביעת נזקי רכוש לרכב תלויה במידה רבה בבדיקות המתבצעות במוסך רכב. מוסך הרכב יספק לכם את המידע הנדרש בכדי להבין מה הרכב שלכם נדרש לעבור בכדי להחזיר אותו לתפקוד מלא. התמחור של מוסך הרכב ישמש אתכם בהגשת התביעה כנגד חברת הביטוח או הנהג הפוגע. כבר בשלב זה מומלץ להתייעץ עם עורך דין מנוסה בתחום דיני נזיקין היכול לספק לכם חוות דעת לגבי התמחור של המוסך. בהגשת התביעה כנגד הנהג הפוגע, ניתן יהיה להוסיף גם דברים נוספים לתביעה כמו פגיעה בשעות עבודה או פגיעה כלכלית במידה והרכב שלכם משמש אתכם לצרכי עבודה.

עורך דין נזקי רכוש לרכב

האם כדאי להגיש באופן מידי את התביעה כנגד חברת הביטוח? לפני שאתם מגישים את התביעה חשוב לקבוע אסטרטגיה ולהציב קווי ברורים וקבועים לטענות שלכם בנוגע לתאונה. תאונה דרכים יכולה להצטייר אחרת מצד הנהג הפוגע ולכן קידום התביעה עם קו ברור ומוצק, יאפשר לכם להגדיל את סיכויי קבלת הכסף המגיע לכם. באמצעות שירותי עורך דין נזקי רכוש לרכב, תוכלו לקבל ייצוג מלא לכל אורך התהליך מול חברות הביטוח, הנהג או מול בית המשפט במידה ותחליטו להגיש תביעה כנגד הנהג הפוגע בבית המשפט.

עורך דין נזקי רכוש לרכב

ליצירת קשר עם עורך דין נזקי רכוש לרכב, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למשרד עורכי דין אמיתי סביון הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין הטובים ביותר בתחום הנזיקין.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button