מאמרים

עורך דין הוצאה לפועל לענייני משפחה

בעלי חוב הקשור למשפחה? יש לכם תיק בהוצאה לפועל?

חוב מול בני משפחה יכול להביא להגבלות כלכליות שונות במידה ונפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל. תיק הוצאה לפועל יכול להיפתח גם במקרה של אי תשלום או תשלום חלקי של דמי מזונות ובמקרים הללו בית המשפט יכול לקבוע גם פסק דין של מאסר בפועל. אם כן, במידה ונפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל מומלץ לפנות לעורך דין הוצאה לפועל לענייני משפחה ולהביא לסגירת התיק בתהליך המהיר ביותר. הדבר הראשון שתדרשו לעשות הוא להסיר את המגבלות שיש נגדכם כמו הגבלות על חשבון הבנק או עיקול משכורת על מנת שתוכלו לחזור לתפקד מבחינה כלכלית

תיק הוצאה לפועל לתשלום מזונות

לשכת הוצאה לפועל היא גוף מבצע של משרד המשפטים אשר מטרתו לגבות חובות עבור נושים. במקרים של אי תשלום או תשלום חלקי של דמי מזונות, לשכת הוצאה לפועל מגבילה את החייב בהתנהלות הכלכלית שלו במטרה לגרום לו להחזיר את חוב דמי המזונות לצד הזכאי לו, בין אם זה חוב של מספר חודשים בלבד ובין אם זה אי תשלום קבוע מרגע פסק הדין לתשלום מזונות של בית המשפט. דמי המזונות משמשים לסיוע לצד שנפגע כלכלית עקב הגירושין כאשר רוב דמי המזונות מיוחסים לטובת הילדים הנשארים אצל האם. עם זאת, תשלום דמי מזונות חודשיים יכולים ליצור גם קושי כלכלי עבור הגבר ולכן תיקים בהוצאה לפועל יכולים להיפתח גם במקרים הללו.

ליווי של עו”ד הוצאה לפועל

למה חשוב לפנות לעורך דין הוצאה לפועל לענייני משפחה? פנייה לעורך דין במקרה של חוב לבני משפחה או בן או בת זוג יכולה לסייע לכם לקדם את החזרת החוב בתהליך מסודר ובדרך זו להימנע מהגבלות כלכליות הנוגעות להתנהלות היום יומית שלכם מול הבנקים. לשכת ההוצאה לפועל מקשה מאוד על בעלי התיקים ולכן הליווי המשפטי של עורך דין הוא חיוני להתמודדות הבירוקרטית מול הלשכה ולבחירת התהליך הנכון עבורכם להחזרת החוב.

עורך דין הוצאה לפועל לענייני משפחה

לקבלת פרטים נוספים על שירותי עורך דין הוצאה לפועל לענייני משפחה, צרו קשר עם משרד עורכי דין אמיתי סביון הנחשב לאחד ממשרדי עורכי הדין המובילים בתחום ההוצאה לפעול המעניק גם שירותי גישור לסגירת חובות בתהליך חיובי ומותאם לכל הצדדים.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button