מאמרים

עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב

איך מתמודדים עם תיק בלשכת הוצאה לפועל?

תיק בהוצאה לפועל יכול להביא להגבלות משמעותיות ביכולות הכלכליות שלכם כמו הגבלות על רישיון הנהיגה, המשכורות שלכם או של חשבון הבנק שלכם. ייעוץ מקצועי של עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב יכול לסייע לכם בתהליך הבירוקרטי כאשר בשלב הראשון הוא יקדם את ביטול כל ההגבלות הכלכליות הנוגעות לכם. למרות שלשכת ההוצאה לפעול מטרתה לקדם גבייה מבעלי חוב עבור הנושים, ישנן תקנות בחוק המאפשרות לכם לקבל גם הגנה מפני הנושים או לעכב תהליכים בלשכת הוצאה לפועל.

עורך דין הוצל”פ בתל אביב

אם עדיין לא בדקתם את כל ההגבלות הנוגעות להתנהלות הכלכלית שלכם, כדאי שתבדקו זאת על מנת להבין איך עורך דין הוצל”פ בתל אביב יכול לסייע לכם כבר בשלב הראשוני. ההגבלות הנפוצות שבהם לשכת הוצאה לפועל משתמשת בכדי לחייב אתכם להחזיר את החובות שלכם לנושים הם עיקול משכורות, עיכוב יציאה מן הארץ והגבלה על החזקה של רישיון נהיגה. ישנן הגבלות נוספות מורכבות יותר כמו עיקול של חשבון בנק ואף מאסר בפועל במידה והחוב נוגע לדמי מזונות.

היתרונות בפניה לעו”ד לטיפול בחובות

פנייה לעורך דין הוצאה לפועל בתל אביב המביא איתו ניסיון בתחום ניהול חובות ונושים, יכולה לקדם עבורכם את התהליך הבירוקרטי מול לשכת הוצאה לפועל ולהביא בטווח הארוך לסגירת החוב וסגירת התיק בהוצאה לפועל. ברוב המקרים כאשר ישנו יותר מנושה אחד, ישנם גם כמה תיקים בלשכת הוצאה לפועל שנפתחו נגדכם. ניתן לבצע איחוד של התיקים הללו בכדי לקצר את התהליך הבירוקרטי מול כל הנושים. תהליך של איחוד תיקים בהוצאה לפועל יאפשר החזרת החוב באופן מרוכז כאשר כל הכסף מחולק לכל נושה בכל חודש עד לסגירת החוב במלואו בזמן שאתם נדרשים לשלם סכום ידוע בכל חודש.

עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב

לקבלת פרטים נוספים על שירותי עורך דין הוצאה לפועל בתל אביב, צרו קשר עם משרד עורכי דין אמיתי סביון המציע לכם ליווי וייעוץ משפטי מלא להתנהלות מול לשכת הוצאה לפועל. צוות המשרד כולל 6 עורכי דין מהטובים ביותר בתחום אשר יסייעו לכם בתהליך החזרת החוב ובהתנהלות הבירוקרטית הדרושה לביטול התיקים שלכם בהוצאה לפועל.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button