מאמרים

נזיקין

תחום המשפט כולל בתוכו תחומים ומונחים רבים כאשר אחד מן התחומים הנפוצים ביותר מתייחס לדיני נזיקין.
תחום זה מתייחס לעבירות שבוצעו והסבו נזק לצד התובע וגם הוא כשאר התחומים כולל מגוון נושאים שונים.
דיני נזיקין מתייחסים למשפט האזרחי באמצעותם תובע הצד הנפגע את הצד הפוגע לשם קבלת פיצויים.
ישנם מקרים רבים עבורם ניתן לתבוע תביעת נזיקין ועל כן יש צורך בליווי על ידי עורך דין המתמחה בתחום אשר יוכל לסייע לצד התובע בקבלת הפיצויים המגיעים לו בהתאם לאופי הפגיעה.
אנו במשרד עורכי הדין אמיתי סביון מעניקים ללקוחותינו ייעוץ וליווי משפטי בתחום החל משלב שיחת הטלפון הראשונית ועד לסיום ההליך לשביעות רצון הלקוח.

תביעות נזיקין

כאמור, ישנם מקרים רבים בהם ישנה אפשרות לתבוע תביעת נזיקין וכמו בכל תחום ישנם כמה מקרים הנחשבים לנפוצים ביותר בגינם מוגשות אלפי תביעות בשנה.
אחד התחומים הבולטים מתייחס לתאונות דרכים בהן הצד הנפגע סובל מבעיות רפואיות עקב התאונה.
עוד תת תחום נפוץ הוא במקרים בהם התובע עבר תאונה במקום העבודה כמו נפילה מגובה או כל נזק שנגרם מרשלנות של הממונים ו/או המעסיק.
מעבר לתתי תחומים אלו, גם רשלנות רפואית אשר הובילה לנזק עקב ניתוח, טיפולי שיניים, טיפולים אסתטיים או אבחון שגוי של מחלה מאפשרים לתבוע נזיקין.
ישנם מקרים בהם גם הוצאת דיבה אשר הובילה לפגיעה בשמו של התובע או במקור פרנסתו ניתנת לתביעת נזיקין.
כמו בכל הקשור למערכת המשפט, גם כשמדובר על דיני נזיקין, על הצד התובע להיות מיוצג על ידי עורכי דין המומחים בתחום וזאת על מנת שימצו את כלל האפשרויות והזכויות המגיעות לו על פי חוק.

ההתמחות בדיני נזיקין

הליך תביעת נזיקין מצריך מצד התובע התמודדות עם גופים שונים בהתאם לסוג הנזק שנגרם.
בנוסף, יש צורך בהמצאת מסמכים שונים כגון מסמכים רפואיים, פנייה לחברת הביטוח, משטרה, ביטוח לאומי, רשויות מקומיות וגופים נוספים כך שחשוב להכיר את כל השלבים הנדרשים לפעולה עוד בטרם הגשת התביעה.
במשרד עורכי הדין אמיתי סביון תמצאו עורכי דין מומחים בתחום הנזיקין אשר ילוו אתכם החל מהשלב הראשוני ויספקו לכם את כל המידע הנדרש אודות התהליך.
אם נפגעתם כתוצאה מתאונת דרכים, תאונת עבודה, רשלנות רפואית או תחום אחר, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבל את המגיע לכם על פי חוק.
התקשרו עוד היום ונשמח לתת לכם ליווי משפטי מקצועי ולדאוג לאינטרסים שלכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button