מאמרים

ליטיגציה

המושג ליטיגציה מתייחס למקצוע הייצוג בבתי המשפט ומוכר בשפה העברית בתור התדיינות.
עבודותו של עורך דין המשמש כליטיגטור היא למעשה לייצג את לקוחותיו בפני בית המשפט תוך שכנוע כי הטענות המשפטיות אותן מציג הלקוח הן נכונות.
מלבד ידע מקצועי נרחב, על עורך הדין המתמחה בליטיגציה להיות בעל כישורים רבים אחרים על מנת לשכנע את בית המשפט בצדקת לקוחותיו ולכן הבחירה בעו”ד מנוסה בתחום שמאחוריו מספר רב של הליכי ייצוג היא חשובה מאין כמוה. במשרד עורכי הדין אמיתי סביון אנו מעניקים ללקוחותינו שירותי ליטיגציה בתחומי התמחות המשרד תוך התמקדות בטובת הלקוח לאורך כל התהליך.

תפקידיו של הליטיגטור

הליטיגטור מייצג את לקוחותיו בערכאות משפטיות ומתוקף תפקידו עונה על צרכים רבים במהלך ההליך המשפטי.
על עורך הדין המופיע בפני בית המשפט להכיר את טענות הלקוח שלו, בין אם מבחינה עובדתית ובין אם מבחינה משפטית וכמובן את טענות הצד השני וזאת על מנת להגיע מוכן ולענות על בעיות העולות במהלך ההליך בצורה מהירה ומשכנעת. כמו כן, על הליטיגטור להיות בקיא ומיומן בחקירת עדים בהתאם לאסטרטגיה שנבנתה מראש עוד בטרם הייצוג בבית המשפט. בנוסף, עליו לנתח את הטענות העולות במהלך המשפט, עדויות העדים השונים ולבצע סיכומים לאורך כל שלבי המשפט. מלבד ידע מקצועי נרחב בתחום המשפט, על הליטיגטור להיות בעל תכונות אישיות ייחודיות המתאימות לתפקיד הייצוג כך שלא כל עורך דין יכול להצע את התפקיד וכאן חשוב להזכיר שוב כי ישנה חשיבות לבחירת עו”ד אשר מומחה בתחום.

ייצוג משפטי מקצועי

משרד עורכי הדין אמיתי סביון מספק ללקוחותיו שירותי ליטיגציה בתחומי העיסוק בהם עוסק המשרד.
תחומי ההתמחות שלנו כוללים נזיקין, נזקי רכוש וגוף, תביעות ביטוח, גישור והוצאה לפועל.
כמו כן, אנו מספקים שירותי ייעוץ וליווי בתביעות כנגד הביטוח הלאומי, משרד הבטחון, רשויות מקומיות וגופים שונים כשמאחורינו ידע מקצועי רב בתחום וניסיון במספר רב של תיקים.
צוות המשרד כולל עורכי ועורכות דין המתמחים במגוון התחומים השונים אשר ישמחו לסייע ולתת לכם שירות בכל נושא וללוות אתכם לאורך כך הדרך מתוך דאגה לאינטרסים שלכם.
אם אתם זקוקים לסיוע משפטי אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ואנו נשמח לתת לכם שירות מקצועי, הוגן ואדיב בכל פנייה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button