מאמרים

הוצאה לפועל

אחת הדרכים המקובלות להתמודד עם תהליכי הוצאה לפועל היא על ידי קבלת ליווי מקצועי מעורך דין המתמחה בתחום.
הליכי הוצאה לפועל מתרחשים במקרים בהם אדם לא מסוגל לעמוד בהתחייבויות כספיות שונות לגופים שונים.
הליך זה מוביל להגבלות ולמצב בו מתבצעים כנגד הנתבע עיקולים כנגד, ביניהם עיקול המשכורת, חשבון הבנק, רשיון הנהיגה ועוד.
מצב זה גורם לחייב עוגמת נפש רבה ולמעשה שיבוש של שגרת חייו ולכן מחייב פנייה לעורך דין המתמחה בתחום אשר יוכל להציע פתרונות ולייצג את אותו אדם מול הנושים.
במשרד עורכי הדין אמיתי סביון אנו מתמחים בתחום ההוצאה לפועל ומלווים את לקוחותינו לאורך כל התהליך ועד למציאת פתרון הולם לכל הצדדים.

הליכי הוצאה לפועל

הליכי הוצאה לפועל טומנים שלל פעולות הננקטות כנגד החייב בהתאם לפעילותו ולגופים להם הוא חייב.
עורך דין המומחה בתחום פועל לייצוג החייב וניהול של הליכים משפטיים אל מול לשכת ההוצאה לפועל.
בין הפעולות הבולטות נמצא הגשת בקשה לאיחוד תיקים, בקשות להליך פשיטת רגל, חקירת יכולת וליווי עד להסדר מתאים ועד לסגירת תיקי ההוצאה לפועל.
במרבית המקרים ולאחר שקלול כלל הנתונים יבוצע עבור החייב הסדר היוביל למחיקת החוב.
החוק במדינת ישראל מאפשר לשמור על איזון בין תשלום ההתחייבות אל הגוף התובע לו האדם חייב לשלם לבין זכויותיו של החייב ומאפשר לו לקיים את חייו בכבוד על אף החובות שצבר.
במקרים בהם החייב לא מעוניין להגיע למצב של חדלות פרעון, ישנה אפשרות להגיע להסדר מול הנושים וכל זאת בהתאם לגובה סכום ההתחייבויות ובהתאם למצבו הכלכלי של החייב.

איתכם לאורך כל הדרך

הליך של הוצאה לפועל הוא הליך לא פשוט המשליך רבות על שגרת יומו של החייב ומלווה בדאגות וחששות לגבי ההווה והעתיד.
במקרה כזה הדרך הטובה ביותר להתמודד מול הנושים היא על ידי שכירת שירותי עורך דין בקיא ומיומן ממשרד עורכי דין המתמחה בתחום על כל גווניו.
אנו במשרד עורכי הדין אמיתי סביון מלווים את לקוחותינו לאורך כלך התהליך כשטובת הלקוח שלנו עומדת לנגד עינינו ומתוך רצון לסיים את ההליך בצורה הטובה ביותר ובאופן מהיר ויעיל.
אם אתם נמצאים בהליך הוצאה לפועל ולא יודעים איך ומאיפה להתחיל- אנו מזמינים אתכם לקבוע עמנו פגישת ייעוץ בה נוכל להכיר אתכם ולהציע לכם את הפתרונות הטובים ביותר עד לסיום ההליך לשביעות רצונכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button