מאמרים

גישור

הליך גישור הוא אחד התהליכים המקובלים ביותר במקרים של תביעות נזיקין ובנוסף לתחומים משפטיים אחרים.
במסגרת הליך זה הצדדים נפגשים עם עורך דין המתמחה בגישור ומציגים בפניו את טענותיהם.
במרבית המקרים ההליך כולל פגישות עם הצדדים יחד ועם כל צד בנפרד מה שמאפשר לכל צד להציג מסמכים רלוונטיים ומידע נוסף בהתאם לנדרש.
לאחר שהמגשר מקבל את כל המידע הדרוש לו הוא מנסח פשרה שתטיב עם הצדדים, אותה הוא יציג בפניהם.
היתרונות הבולטים של הליך גישור הם חסכון בזמן וכסף שכן התנהלות בבית משפט אורכת זמן ולא תמיד יכולה להוביל לקבלת התוצאות הרצויות.
אנו במשרד עורכי הדין אמיתי סביון מעניקים ללקוחותינו שירותי גישור בתחומים דוגמת תביעות ביטוח, נזקי רכוש ותחומים נוספים.

תהליך הגישור

תהליך גישור נחשב לנפוץ מאוד בתביעות של ביטוח ורכוש ומאפשר לצדדים לנהל התדיינות מחוץ לכותלי בית המשפט ואל מול גורם נייטרלי.
עובדה זו מאפשרת לשני הצדדים לנהל את הדיון בצורה מכובדת בה לכל אחד מן הצדדים ישנה אפשרות להביע את דעתו ואת דרישותיו מתוך רצון אמיתי להגיע לפשרה בעניין.
בסופו של דבר ולאחר קבלת כל המידע הנדרש, המגשר מציע הסכם פשרה עליו שני הצדדים חייבים להסכים לאחר קריאת ההסכם ולפני החתימה, בשונה מהחלטת בית משפט אותה הצדדים יצטרכו לקיים גם אם היא לא לרוחם.
הבחירה בעורך דין מנוסה בתחום תאפשר לשני הצדדים להגיע לעמק השווה ולחסוך את ההתנהלות המשפטית כך שאין זה מפתיע שבמקרים רבים הליך הגישור תורם רבות לסיום הפרשה באופן יעיל ומהיר ולשביעות שני הצדדים.

ליווי וייעוץ משפטי בתביעות

כמו בכל הליך משפטי, גם תחום הגישור מצריך מצד המגשר ידע מקצועי נרחב, מיומנות וניסיון וזה בדיוק מה שאנו מציעים במשרד עורכי הדין אמיתי סביון.
משרדנו עוסק בתחומי הנזיקין, נזקי רכוש וגוף, תביעות ביטוח, ליטיגציה, הוצאה לפועל וגישור ומעמיד לרשות לקוחותינו עורכי ועורכות דין המנוסים כל אחד בתחומו.
מלבד זה אנו מתמחים בליווי וייעוץ בתביעות והליכים משפטיים שונים מול ביטוח לאומי, משרד הבטחון, חברות, רשויות מקומיות וגופים שונים נוספים.
אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לתיאום פגישת ייעוץ ראשונית וליהנות מליווי אישי של עורך דין מומחה בהתאם לייעוץ המשפטי הנדרש לכם.
צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם ולשרת אתכם נאמנה.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button