מאמרים

ביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה

ביטלו לכם מכירה של דירה לפני חתימה?

במידה ובעל דירה או קבלן החליט על ביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה איתכם, חשוב לבדוק באיזה שלב בתהליך העסקה הוא החליט לבטל. במידה וזהו שלב ראשוני של המשא ומתן ההיתכנות להגשת תביעה הוא נמוך, אך עם כבר הוגשו טיוטות לגבי הסכם המכר ונקבע המחיר וסדר התשלום, יתכן ויש לכם עילה להגשת תביעה. חשוב אם כן לעשות את הבדיקה מול עורך דין לדיני חוזים ולקבוע את האסטרטגיה הנכונה של התביעה שלכם. הגשת תביעה יכולה להיות ב-2 דרישות שונות: הגשת תביעה לקבלת פיצויים עקב פגיעה כלכלית או הגשת תביעה לאכיפה של ההסכם במטרה לחייב את בעל הנכס למכור לכם את הדירה למרות שביטל את העסקה לפני החתימה.

ביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה

אחת השאלות הנשאלות במקרים הללו היא – האם חייבת להיות חתימה על החוזה בכדי שבעל הנכס יצטרך לקיים את ההסכם. התשובה במקרה זה היא לא. כלומר, החלטה להביא לביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה באופן חד צדדי יכולה עדיין להשאיר את החוזה כמסמך מחייב למרות שאין עליו חתימות. אפשר להגיש כתב תביעה בבית המשפט לאכיפת ההסכם ואף להגיש כתב תביעה לצורך צו מניעה למכירת הדירה. צו מניעה למכירת הדירה יחייב ברוב המקרים את בעל הנכס לטפל בעניין המשפטי בהקדם ולא לגרור אותו ולמכור את הנכס לאדם אחר.

ייעוץ משפטי מקצועי לדיני חוזים

חוזה דיני חוזים מתייחס לביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה ואם החלטתם לפנות לעורך דין לצורך ייעוץ בנושא, חשוב לפנות לעורך דין המכיר לפרטי פרטים את חוק דיני חוזים ויכול לסייע במקרה שלכם בהתאם לחוק ולתקדימים משפטיים. ישנן מאות תביעות בבתי משפטי הנוגעות לביטול חוזה לפני החתימה ועורך דין מקצועי ומנוסה ימצא את התקדימים המשפטיים הטובים הדומים ביותר למקרה שלכם בכדי להציג אותם בבית המשפט ולמקסם את ההצלחה שלכם בתהליך התביעה מול בעל הנכס.

ביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה

לקבלת מידע נוסף על ביטול מכירת דירה לפני חתימת חוזה, צרו קשר עם משרד עורכי דין אמיתי סביון ותוכלו לקבל את כל הפרטים הרלוונטיים למקרה שלכם במטרה לסייע לכם בתהליך המשפטי מול בעל הנכס.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button