מאמרים

ביטוח לאומי ומשרד הבטחון

כחלק מהעיסוק המשפטי בתחום הנזיקין, אנו במשרד עורכי הדין אמיתי סביון מתמחים בליווי וייצוג לקוחותינו אל מול ביטוח לאומי ומשרד הבטחון.
למעשה מדובר בשני גופים שונים אותם במקרים מסוימים ניתן לתבוע על מנת לקבל קצבת נכות בגין פגיעות גוף ו/או נפש.
תביעות כנגד משרד הבטחון מתייחסות לפגיעה הנגרמה במהלך השירות ותביעות כנגד ביטוח לאומי הן אותן תביעות המוגשות לאחר תאונה במקום העבודה או תאונת דרכים.
כמו בכל תביעה, הליך תביעה של גופים אלו מצריך ידע ובקיאות רבה בתחום על מנת לייעל את התהליך ולסייע לתובע למצות את מלוא זכויותיו ועל כן הבחירה בעורך דין המתמחה בתחום היא הכרחית.

ייצוג מול ביטוח לאומי ומשרד הבטחון

במקרים של תאונות דרכים אשר גרמו לפגיעה בגוף ישנה אפשרות להגיש תביעה לביטוח לאומי לצורך קבלת קצבת נכות.
כמו כל פרוצדורה שכזו מול גופים דוגמת זה, ההליך מצריך מצד התובע מילוי של טפסים שונים וצירוף מסמכים רפואיים המעידים על מצבו הרפואי בהקשר לתאונה שהתרחשה.
מעבר לכך במרבית המקרים יש צורך לעבור ועדה רפואית בה למעשה נקבעים אחוזי הנכות או לחילופין שהבקשה להכרה באחוזי נכות נדחית בהתאם להחלטת הועדה.
תביעות נגד משרד הבטחון הן אלו המוגשות על ידי אנשי כוחות הבטחון, בין אם זה חיילים, שוטרים, סוהרים ואחרים אשר נפגעו במהלך שירותם על מנת לקבל פיצויים בגין הפגיעה ובהתאם לאחוזי הנכות שייקבעו.
גם פנייה למשרד הבטחון כוללת תהליך של מילוי טפסים נדרשים, צירוף מסמכים רפואיים ולעיתים נמשכת בין חודשים ספורים לכמה שנים. 
הליכים אלו מצריכים ידע רב בהתנהלות הבירוקרטית מול גופים אלו וככל שהתהליך הראשוני של הגשת הבקשה מתקיים באופן המדויק ביותר כך ניתן לייעל את תהליך קבלת התשובה המיוחלת.

משרד עורכי דין אמיתי סביון

תביעות כנגד גופים דוגמת ביטוח לאומי ומשרד הבטחון יכולות לקחת זמן רב ולכן הבחירה בעורך דין המתמחה בתחום יכולה לייעל את התהליך ולהבטיח כי אותו עו”ד המייצג אתכם ידאג לאינטרסים שלכם.
אנו במשרד עורכי הדין אמיתי סביון מתמחים במגוון תחומים דוגמת נזיקין, נזקי גוף ורכוש, תביעות ביטוח, ליטיגציה, גישור והוצאה לפועל.
כמו כן, אנו מלווים את לקוחותינו מול גופים שונים כגון רשויות מקומיות, חברות, ביטוח לאומי, ומשרד הבטחון ועושים זאת כשטובת הלקוח שלנו לנגד עינינו תוך רגישות ושירות אישי ואדיב.
צוות המשרד כולל עורכי ועורכות דין המתמחים כל אחד בתחומו אשר ישמחו ללוות אתכם כל הדרך עד להשגת תוצאות לשביעות רצונכם.
לקבלת מידע נוסף אודות שירותי המשרד וקביעת פגישת היכרות התקשרו אלינו ונשמח לעמוד לשירותכם.

תוכן עניינים

מאמרים נוספים

  Call Now Button